Kotle na tuhá paliva, tepelná čerpadla, topenářské práce

Poptejte nás

  Naše firma provádí dodávku a montáž kotlů na tuhá paliva dřevo, uhlí, pelety včetně akumulačních nádrží. Montujeme značky BLAZE, ATMOS a jiné dle požadavků zákazníka.

  Samozřejmostí je dodávka a montáž tepelných čerpadel na topení i ohřev vody. S tepelnými čerpadly máme velkou zkušenost u těchto prací je nutná návštěva našeho technika a posouzení místních podmínek pro umístění a nejlepší efektivitu a výpočet tepelných ztrát TČ a zvolení značky a typu. Bez těchto informací nelze provést přesný a efektivní návrh TČ. Tepelná čerpadla montujeme značek: VAILLANT, VIESSMANN, IMMERGAS, BAXI, DE DIETRICH a jiná. Jsou to prověřené značky které mají dlouhou životnost a velkou síť servisů.

  Nově provádíme čištění topného systému radiátory, podlahové topení ale i kotle od kalů usazenin a řas. Systémy čistíme výkonným čerpadlem v kombinaci s šetrnými, ale účinnými chemiemi.

  Máte li problém s nestejnoměrným ohřevem těles či podlahového topení přijedeme k vám a navrhneme nejšetrnější a nejůčinější postup . S tímto postupem dosahujeme výborných výsledků a spokojenosti zákazníků.

  Topenářské práce jsou jednou z našich specializací. Provádíme veškeré topenářské práce, opravy a montáže topného systému v rodinných,  panelových,  bytových domech a administrativních budovách. Dodávky a montáže zařizovacích předmětů (radiátory, kotle a ostatní instalační materiály).

  Běžně používané materiály pro rozvody topné soustavy - měď (pájené spoje, lisované spoje), plasty (lisované spoje) železo (svařované spoje).