Topenářské práce

Prodej a montáž kotlů • Firmy.czZplynovací kotel BLAZE COMFORT | Dům KotlůHlasujte v soutěži TOP VÝROBKY INFOTHERMY 2020 a získejte volnou vstupenku  - TZB-info

Naše firma provádí dodávku a montáž kotlů na tuhá paliva dřevo, uhlí, pelety včetně akumulačních nádrží. Montujeme značky BLAZE, ATMOS.

Nově provádíme čištění topného systému radiátory, podlahové topení ale i kotle od kalů usazenin a řas. Systémy čistíme výkonným čerpadlem v kombinaci s šetrnými, ale účinnými chemiemi.

Máte li problém s nestejnoměrným ohřevem těles či podlahového topení přijedeme k vám a navrhneme nejšetrnější a nejůčinější postup . S tímto postupem dosahujeme výborných výsledků a spokojenosti zákazníků.

Topenářské práce jsou jednou z našich specializací. Provádíme veškeré topenářské práce, opravy a montáže topného systému v rodinných,  panelových,  bytových domech a administrativních budovách. Dodávky a montáže zařizovacích předmětů (radiátory, kotle a ostatní instalační materiály).

Běžně používané materiály pro rozvody topné soustavy – měď (pájené spoje, lisované spoje), plasty (lisované spoje) železo (svařované spoje).